komuşumun sesi ile hipnoz oluyorum

Merhaba hikaye seven dostlar ..ben  48 saat vardiyadan sonra eve dönüyorum, benim rutinim var. Evde duş almak ve genellikle uyumak için geliyorum. Ta bi bana komşularım bu kadar sesli seks yapmaya başlamadan once durum bu sekilde idi ..artık bende de alışkanlık oldu sanırım ki  Bu yüzden gitmiş vahşi sesi taramaya başlıyorum yatağıma girer girmez.. Hipnoz elleri serbest orgazm diyor. Neden olmasın? Bu yüzden hemen  göğsümün içine çektiğim derin nefes ile  zaman yatakta kendimi konumlandırdım. Dikkat çekici sesleri engelleyebilmek için kulaklıklarım var ama kullanmak istemiyorum diyebilirim. Ve oyuna girdim. Ben genellikle gündüzleri uyurum çünkü perdeleri siyah var. Odama alacak gibi karanlık yakın..

Bir kadının sesinin duyulduğunu duydum ve bana rahatlamamı söylüyor. Fiziksel olarak bedenimi terk eden stresini hayal etmek ve bana izin verdiği sürece girmek .. Sesi seksi ve neredeyse inilti bir ses vardı. Bana nefesimi kontrol etmemi söyledi. Rahatlamak ve ayaklarımdan bacaklarımı yukarı doğru hareket ettiren bir sıcaklık kaynağı hissetmek. Göğsümden ve kollarımdan. Dediği her kelimeyi tutuyordum. Beni bir transa çevirdi. O güzel ağzının benim kalkmış olan aletime  yaklaştığını hayal etmemi söyledi. Sözleri ile bile resmen beni yalamıştı. Sesi emmek için dudaklarını sikimin  çevresine sarıyordu. Sertleşiyordum. Tüm vücudum yatağıma eriyordu. Ellerim yanımdaydı ve aletimde  zonklama hissedebiliyorum.

Yaptığı her harekette ayrıntılarıyla anlattığı gibi inliyor sesler yükseliyor. O aklımdaydı ve vücudumdaydım. Dudaklarının yukarı ve aşağı kaydığını hissediyordum. Yeni şaşırtıcı oral seksin ıslak sesi. Sonra elimden geleni yapmamı emretti. O 10 ile başladı. Daha hızlı yukarı ve aşağı hareket etti 9. Tüm zevkim arttırdu 8. Hızlanma acele etmeden keyfini çıkar dedi. 7. 6. 5. Derken  zevk için dilenmeye başladı 4. biraz daha uzun tut derken bile titiyordu . 3. Hepsini ağzımda istiyorum dedi . 2. Daha yakın ol bebeğim .1. de ise artık ağzıma boşal ve ne vars ziyan etmeden yuttur dedi .. Orada döşediğimde karışıklığı temizlediğini söyledi. Sonra bana doğru yürüdü ve yavaşça beni uyandırdı. Daha önce hiç olmadığı kadar tazelenmiş olacağımı söylüyordu. Uyanık ve enerji dolu olacaktım.

Yavaş yavaş yattım ve bir duş daha aldım. Ben dışarı çıktım ve uzun zamandır sahip olduğum en enerjiyi aldım. Sanki on saat boyunca uyuduğumu hissettim. Söylemeye gerek yok. Sabahlarım için yeni rutini buldum. Vardiyadan inmek için sabırsızlanıyorum, böylece tekrar yapabilirim.

Leave a Reply